Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси Аце 4 G313 G313H G313F Нео Дуа G318H/DS G318ML Флип Паричникот Покривајте Телефонот Случај
Ново - 10 %

Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси Аце 4 G313 G313H G313F Нео Дуа G318H/DS G318ML Флип Паричникот Покривајте Телефонот

Залиха
DEN 206.40
DEN 186.00
Износот:

Од страна на хонг конг пост воздух mail : Општо земено, околу 20-30 дена (Бесплатен Превозот)(Бразил треба 30-40 дена)
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена. Ние се грижиме за нашите клиенти. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт.
Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси Аце 4 G313 G313 H G313 F Нео Дуа G318 H/DS G318 ML Флип Wollet Покривајте Телефонот Случај
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Samsung Галакси Аце 4 G313 G313 H G313 F Нео Дуа G318 H/DS G318 ML Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
8). Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа, веднаш штом ќе се Плаќање Потврдена. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ви благодариме!
1). Ве молиме repack објектот внимателно. Ако не се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил или Aliexpree порака. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Во светот;
2). Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. ) Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) Повратни информации . Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Samsung Галакси Аце 4 G313 G313H G313F Нео Дуа G318H/DS G318ML

Поврзани производи