ERINBESS Облека Де Соаре Сирена Ловец Зелена Бургундија Долго Вечер Фустан Елегантен Партија Vestido Де Феста Долго Матурска Gown 2018
Ново - 23 %

ERINBESS Облека Де Соаре Сирена Ловец Зелена Бургундија Долго Вечер Фустан Елегантен Партија Vestido Де Феста Долго Матурска

Залиха
DEN 4319.52
DEN 3326.00
Износот:


Купувачот Известување
1.сите фустани ние се направени ќе бидат малку различни од оригиналната слика можете да го видите на веб страната , и големината ќе биде повеќе или помалку големи или мали помеѓу 1 до 3 см .
2.Најниска вредност ќе се забележани на пакет, Но ние не може да го контролира данок. Ве молиме да се разбере ако царинските давачки данок. сакаат ќе може прво да знаат ова ,како што се велика БРИТАНИЈА,Канада,Бразил,Мексико,Франција ..
3.Кога ќе го стави на ред ,нашата обработка време е 15-25 дена ,ако се итни ,ќе може да плаќаат екстра за раш такса ,сакаат ќе може да го разбере.
4.Ако вашата големина е плус големина 18 W ,20 W,22 W,24 W,26 W,ние ќе ви наплати повеќе од 30 долари.
5. Ако ви се допаѓа било која друга боја или се потребни никакви други големина , можете да контактирате со нас ! На customszie е $98 едно парче !
Внимание :
Ако сте од БРАЗИЛ, ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога се врши плаќање, без неа, не можеме да ја објавите на пратката. ви благодариме за разбирањето!
Деталите покажува
Боја Шема
Големина На & Мерење На Табелата
Превозот
Плаќање
Технолошкиот Процес
Се враќа
Повратни информации

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
плетење
Декорација:
Beading,Appliques,Sashes
Бренд Име:
ERINBESS
Воз:
Понесете Воз
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Број На Модел На:
WGL-102
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни

Поврзани производи