Трговија на големо 50pcs/многу 2017 мода висок квалитет на природен црна Оникс хексагонална столб шарм приврзоци одговара ѓердан одлуки слободни
Ново - 10 %

Трговија на големо 50pcs/многу 2017 мода висок квалитет на природен црна Оникс хексагонална столб шарм приврзоци одговара ѓердан

Залиха
DEN 1003.20
DEN 903.00
Износот:


Камен Големина : 22mm*9mm
Боја : Како на сликата
Материјал : природни Црна Оникс
MOQ : 50 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Кристал Столб
Бренд Име:
fanren
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
луди 01
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
црна оникс

Поврзани производи