на вљубените подарок бесплатен превозот мода љубовта купидон е стрелка двојно копче синџир љубовник keychain копче прстен топла подарок

на вљубените подарок бесплатен превозот мода љубовта купидон е стрелка двојно копче синџир љубовник keychain копче прстен топла

Залиха
DEN 69.60
Износот:


ние сме една фабрика во метални додатоци,можеме да го прифатиме прилагодено клучните синџир.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост обичните samll пакет плус, кога ќе цел не се постигне 10 долари.на овој начин немаат следење информации. по испрати кина.
ако цел стигне до 10 долари, ние ќе ги испрати надвор од кина пост воздух mail пораки кои имаат следење на информации.
ако цел стигнат до 150 долари, ние може да испрати ЕМС ИЛИ DHL како бесплатен превозот
** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние'll прогласи како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа 's original condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Метална боја:
Сребро Позлатен,Имитација Родиум Позлатен,Светло Жолта Боја
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Поврзани производи