2 бои Самоубиство Тим Копче Синџир Харли Quinn Џокер Keychain Година Нови Клучните Прстени За Подарок Chaveiro Автомобил
Ново - 34 %

2 бои Самоубиство Тим Копче Синџир Харли Quinn Џокер Keychain Година Нови Клучните Прстени За Подарок Chaveiro Автомобил

Залиха
DEN 129.60
DEN 85.00
Износот:


ОПИС
Име : keychain
Стоковните материјал : алуминиум Метал
Состојба : 100% НОВИ
Големина : 5.5 X4.5 / 37 g
Пакет : спакувани во opp вреќа
2 бои Самоубиство Тим Копче Синџир Харли Quinn Џокер Keychain 2016 Година Нови Клучните Прстени За Подарок Chaveiro Автомобил SHIPPMENT
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.
Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.
Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
копче
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен,Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
HF11723
Бренд Име:
mengtuyi
игра на престоли keychain:
deadpool keychain
overwatch keychain:
Chaveiro Llavevos dota 2 keychain
мотоцикл keychain:
Chaveiro Llavevos keychain носителот
Висок Квалитет на автомобил keychain:
надминува $5.0, може да се добие следење без

Поврзани производи