1pcs Аквариум Риба Резервоарот Проток на Воздух 4 6 8 Начин Места Пластични Divider Кислород Splitter Лост Вентил Fr Езерцето Воздушна Пумпа Конектор
Ново - 50 %

1pcs Аквариум Риба Резервоарот Проток на Воздух 4 6 8 Начин Места Пластични Divider Кислород Splitter Лост Вентил Fr Езерцето

Залиха
DEN 79.68
DEN 40.00
Износот:


4mm Аквариум Риба Резервоарот Проток на Воздух 4 6 8 Начин Места Пластични Divider Кислород Splitter Лост Вентил На Езерото Воздушна Пумпа Конектор 1pcs
Предмет Вовед :
Воздухот може да биде ditrbuted во соодветни размери и deliverd на вашата риба.
Лост вентил нека работат на тоа лесно.
Пластична цевка никогаш нема да rusty во вода како заеднички метал оние.
На воздух излезот на Aquaculture Воздушен Вентил може да биде поврзан аквариум цевки.
Спецификација :
Име На Производ : Риба Резервоарот 4/6/8 Начин О2 Вентил
Материјал : Пластика
Воздухот Влезот Дијаметар : 8mm
Воздух Излезот Дијаметар : 4mm, Погоден за : 4mm мека цевка
Боја : Бела
Тип : 4/6/8 начин места
1 Pcs Риба Резервоарот Пластични Проток на Воздух Divider Кислород Splitter Лост Вентил

Декларираните карактеристики

Големина:
S
Тип:
Риба
Бренд Име:
ZHIYANG
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Пластични
моќност:
Никој
Цевка Калибар:
4mm
Напон:
Other
Штекер Надворешен Дијаметар:
4mm
Погоден за:
4mm мека цевка
боја:
Бела
Тип:
4/6/8 начин места

Поврзани производи