Парична Казна Играчка Gears143.17A Бакар Брзини 0.5 M 14 Заб 3.12 mm Вратило Дупка за 455/445/484/540 Моторни 3.17 mm Вретено Оска Опрема

Парична Казна Играчка Gears143.17A Бакар Брзини 0.5 M 14 Заб 3.12 mm Вратило Дупка за 455/445/484/540 Моторни 3.17 mm Вретено

Залиха
DEN 220.32
Износот:

Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Плаќање :
Можеме да го Прифатиме Запад Унија , Пари Booker , ВИЗА , QIWI , Web Money , Банкарски Трансфер , и др. Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот. Некои големи промет на големо со цел ќе треба повеќе денови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на ограничен дена откако вашата уплата е завршен. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Колку Долго Ќе ја Добиете Вашата Цел како што е Вообичаено?
Answer : ___________________________ Note :
1. Купување е бизнис, па можеби вашиот царински ќе наплатиме такса за вашиот парцели.(Според Aliexpress политика : Продавачот не е одговорен за купувачот данок.
Пост Сервис И Време На Испорака
(Не Се Вклучени Цел Подготовка Време)
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Албанија/ Аргентина/ Aruba/ Азербејџан/ Бангладеш/ Бахреин/ Брунеи Darussalam/ чешка Република/ Доминиканската Република/ Финска / Фиџи / Грузија / Индонезија/ India/ Иран (Исламска Република)/ Јордан/ Cambodia/ Маурициус/ Малдиви / Холандија/ Оман/ Peru / Пакистан / Puerto Rico / Португалија/ Парагвај / Словачка (Република словачка)/ Србија/ Украина / Vietnam / Франција / Велика Британија / Сад/ Нов Зеланд/ Белгија / Швајцарија/ Данска/ Ирска / Израел / Норвешка / Шведска / Turkey/ Австрија / Malaysia / Singapore/ Тајланд / Јужна Кореја / Јапонија
За 10-39 дена
Обединетите Арапски Емирати/ Кипар/ Казахстан/ Филипини/ Саудиска Арабија/ Бугарија / Белорусија / Германија / Естонија /Шпанија / Грција/ Унгарија / Италија/ Литванија /Латвија / Полска/ Романија/ Руската Федерација / Словенија/ Австралија/ Чиле/ Колумбија/ Канада / Mexico/ Камерун/ Египет / Skopje /Јужна Африка
/ и Други Повеќето Земји
За 15-60 дена
Бразил / и Земјите со Војна, Политичката Криза, Сообраќај не се Погодни за
За 25-120 дена
Бизнис Експрес
EMS/ DHL / UPS / Федекс / ТНТ
За 5-15 дена (Некои Неочекувани ситуации и за посебни период 8-23 дена)
e Packet (САД)
За 7-23 дена
Посебна Линија
Превозот Цена и за Време на Испорака Чести Промени. Ако вашиот парцела среќа да наплатен данок, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Пост воздух mail време на испорака не може да се контролира. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете да не контактирате директно. Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака.12 mm (Тесни за 3.17 mm Вратило) Опрема Дебелина : 5mm надворешен Дијаметар : 8mm Совет : Најчесто се користат со 455/445/484/540/545/550/555/575 мотор. Дупка на менувачот е 3. Ве молиме контактирајте со продавачот да добиете детали
1.
Cid Број : 143. Забелешка : Овој производ ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , ова е многу евтини, но нема да имаат целосна следење на информации.5 инчи во мерењето. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Декларираните карактеристики

Обработка:
Леене
Забот Профил:
Bevel Опрема
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок Агол:
0.5 m
Standard or Nonstandard:
Стандард
Обликот:
прстен опрема
Ветер:
Десната Рака
Број На Модел На:
143.17 На

Поврзани производи