ТЦ-602 фиксна висока сегашниот терминал блок ред ред (60A 2P)
Ново - 5 %

ТЦ-602 фиксна висока сегашниот терминал блок ред ред (60A 2P)

Залиха
DEN 143.52
DEN 136.00
Износот:


ТЦ-602 фиксна висока сегашниот терминал блок ред ред (60 A 2 P)

Декларираните карактеристики

Број на Контакти:
1 - 10
Тип:
бариера
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ТЦ-602
Количина:
1pcs/многу

Поврзани производи