Секси Латекс Jumpsuits Завој Bodystocking Отвори Crotch Leggings Чипка Еротски Панталони Црни Bodysuit Шупливи надвор Теди долна Облека
Ново - 15 %

Секси Латекс Jumpsuits Завој Bodystocking Отвори Crotch Leggings Чипка Еротски Панталони Црни Bodysuit Шупливи надвор Теди долна

Залиха
DEN 815.04
DEN 693.00
Износот:

Добредојдовте На Нашата Нова Продавница
Боја : Како На Сликата Прикажани
Големина : M, XL М големина : Вкупна Должина : 106cm(41.7 инчи) Нога Должина : 67cm(26.4 инчи) Половината : 60-84cm(23.6 - 33.1 инчи) Колковите : 86-108cm(33.9 - 42.5 инчи ) XL Големина : Вкупна Должина : 108cm(42.5 инчи) Нога Должина : 70cm(27.6 инчи) Половината : 83-106cm(32.7 - 41.7 инчи) Колковите : 90-120cm(35.4 - 47.2 инчи ) Внимание ве молиме : Нашите faux кожа отвори crotch legging вклучуваат G string.
Повеќе Нови Изненадување Ве Молиме Кликнете На :
ТУКА ЧЕКА ЗА ВАС
1.ние брод на wordwide,некои countrys може да бесплатен превозот преку кина пост воздух пошта,освен APO/FPO.
2. Објект за обработка на пат : на обработка на време за специфични варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто,обработка на време може да биде од 1 до 3 работни дена.
3.Ако пратката не arrivel .Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот а исклучува внесување на викенди, празници, транзит време може многу,особено за време на сезона.
Пакет детали
Пакет начини : нема мало боксер,нема секс зборови,без батерии(не може да преку воздухот инспекција). велат "полица" или "подарок". ект.
За било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако ги задоволи со нашето производство и услуги,ве молиме љубезно обезбеди postisive повратни информации во време и 5 star рејтинг за нас.
Нервните брзаат да остави негативни или неутрални повратни информации пред да контактирате со нас.ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблемот на вашиот
задоволство.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, XL
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
L004
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Латекс,Полиестер
боја:
Црна
Големина:
M, XL
испорака:
брзо
Клучни зборови:
Кожа Crotchless Leggings
малопродажната/трговија на големо:
Поддршка
Превозот начин:
DHL, EMS, Epacket, Кина, Воздухот Mail Пост, Хонг Конг ....
Сезоната:
Лето

Поврзани производи