Neoglory Австрија Кристал & Чешка Кристал Капка Обетки Легура Позлатен Исклучителна Пеперутка Трендовски Стил Дама Подарок
Ново - 42 %

Neoglory Австрија Кристал & Чешка Кристал Капка Обетки Легура Позлатен Исклучителна Пеперутка Трендовски Стил Дама Подарок

Залиха
DEN 1213.92
DEN 704.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Главниот Камен Боја:
Бела
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Бренд Име:
NEOGLORY
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи