4PCS Коса Диск Повлече за Коса, Игли Клипови Чешел За Девојки Коса Стил Алатки за Полнење Плетење Крофна Кифла Создателот Фризерски Додатоци
Ново - 40 %

4PCS Коса Диск Повлече за Коса, Игли Клипови Чешел За Девојки Коса Стил Алатки за Полнење Плетење Крофна Кифла Создателот Фризерски

Залиха
DEN 59.52
DEN 36.00
Износот:


Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.
Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо
Продавница Принципи :
Искрено, најдобро клиенти услуга и добар квалитет
Врвот и квалитет
Добра и конкурентна цена
Сигурен бизнис
100% Задоволство Гаранција
Вашето Задоволство, Нашите Извршување
. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации.
Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошен контакт или e-mail одговор ќе бидат обезбедени. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да ви ги задоволи
Враќање :
Сите врати барања мора да биде во рок од 3 дена по пакет е падна надвор од превозникот, во Текот на 3 дена, не се враќа / наплата ќе бидат прифатени. Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност .
Превозот :
1. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации со 5stars.
Повратни информации :
Вашиот коментар е многу важен за нашиот успех во бизнисот. Ако вашата нарачка тежина е над 2. Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
4 PCS Коса Диск Повлече за Коса, Игли Клипови Чешел За Девојки Коса Стил Алатки за Полнење Плетење Крофна Кифла Создателот Фризерски Додатоци Пакет, вклучувајќи : 1 X диск коса 2 X Повлече за коса pin : (една голема и една мала 1 X чешел Забелешка : боја е испратена по случаен избор.
Добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што може да се случи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Ви благодариме за вашето разбирање & cooperations
Забелешки :
Ако имате било какви прашања, Pls контактирајте со нас witout било двоумете се. Кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот. Значи, ако секоја ставка може да не бидат увезени во вашата земја или не е овластен за увоз на таков вид на предмети, ние нема да бидеме одговорни за било какви надоместоци, вклучувајќи ги врати превозот цена или царинска такса и др. Па ние не сме одговорни за било која такси се јавува за време на транспортот.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Braider
Материјал:
Други
Број На Модел На:
HQ61
Бренд Име:
PUTIMI
Големина:
1set

Поврзани производи