TASP 19PC Титаниум ХСС Вежба Малку Сет за Метал 1.0 ~ 10мм Моќ Алатка Додатоци

TASP 19PC Титаниум ХСС Вежба Малку Сет за Метал 1.0 ~ 10мм Моќ Алатка Додатоци

Залиха
DEN 815.52
Износот:


19 PC Титаниум ХСС Вежба Малку Сет со Чување Детали за Производот : Материјал : ХСС(High Speed Челик 4241) Калено Заврши HRC61~63 завршна Површина : Титаниум. Наострен сечење на рабови 118 степен сплит точка според DIN338 Идеален за дупчење челик, алуминиум, дрво и пластика Пластична кутија за чување Сет Вклучува : 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.0, 9.5, 10мм

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
MDBK14 ХСС Вежба Малку Сет
Бренд Име:
TASP
is_customized:
Yes
Должина:
35~130mm
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик
Големина:
1/1.5/2/2.5/3/3.5/4/4.5/5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/8.5/9/9.5/10mm
боја:
Golden
Месо тело тип:
круг месо тело

Поврзани производи