Тава Часовник со Пржено Јајце - Кујна Кафе Ѕиден Часовник - Црвена

Тава Часовник со Пржено Јајце - Кујна Кафе Ѕиден Часовник - Црвена

Залиха
DEN 486.72
Износот:

Забава новина часовник дизајниран како пржени јајца готвење во тавата
На рамно стакло ѕиден часовник е многу живописни и симпатична
Чудат и кул украс за кујна или кафе
Со дупка на грбот за лесно виси
Одличен додаток за во автомобил, не пропуштајте ја!
Напојување : 1 х АА батерија (не се вклучени)
Димензија : 19 x 19 х 4.5 cm (Види Лицето W&H&T)
Пан Боја : Црвена
Пакет се вклучени : 1 x Пржење Јајце Пан Часовник

Декларираните карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Бренд Име:
SUNROAD
Применливи Сместување:
Студија
Motivity Тип:
Дигитални
Тело Материјал:
Пластични
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Дигитални
Стил:
Модерна
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SZ-PHFU-I004568
Функција:
DIY дизајн
Ѕиден Часовник Тип:
Други
Шема:
број

Поврзани производи