Нови Сина Метал Алуминиум Тутун Цигари Џеб Складирање Пура Случај Џеб Кутија Носителот Складирање XN187
Ново - 30 %

Нови Сина Метал Алуминиум Тутун Цигари Џеб Складирање Пура Случај Џеб Кутија Носителот Складирање XN187

Залиха
DEN 129.60
DEN 91.00
Износот:

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен и елегантен дизајн Трајни алуминиум тешко случајот против притиснете или за да го оштети вашиот цигари Лесно да се отвори и затвори Погодно да се носат, да ги Задржи на цигари од влага и мувла ефикасно Спецификација : Материјал : Алуминиум Големина : 9.2 x 6 x 2.6 cm/3.62 x 2.36 x 1.02" Боја : Сина Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-5мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Пакетот вклучува : 1 x Алуминиум Цигара Случај SKU : XN187

Декларираните карактеристики

Техника:
Лак
Материјал:
Алуминиум Легура
Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
XN187

Поврзани производи