Подарок Перница трговија на Големо 100pcs/број 8*10см Црна Круг Gourd Сомот Накит Ѓердан Хривнија Обетки Прстени Пакување Екранот Торбичка
Ново - 15 %

Подарок Перница трговија на Големо 100pcs/број 8*10см Црна Круг Gourd Сомот Накит Ѓердан Хривнија Обетки Прстени Пакување Екранот

Залиха
DEN 984.00
DEN 837.00
Износот:

Подарок Перница трговија на Големо 100pcs/број 8*10см Црна Круг Gourd Сомот Накит Ѓердан Хривнија Обетки Прстени Пакување Екранот Торбичка
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs .
2. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно.
3. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси.
4. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат.
Објектот Количество 100pcs
Точка Бр.
Сомот Накит За Подарок Екранот Пакување Кеси Пошта 07095
Објектот Материјали
Сомот
Главната Боја
Можете Да Го Изберете Боја
Објектот Околу Големина
Прибл : 8x10cm ( 3.14"x 3.93")
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Ѓердан Earring хривнија Копче Синџир Занает Подарок Пакување
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете ја големината : 8*10см Околу ве Молиме да не слика големината на кеса,со цел да се покаже кеси подобро,ние изберете средни да се земе слики. ве молиме проверете ја големината треба пред да ја купите,тогаш може да се избегне проблеми ,ви благодариме ! (Бидејќи торба е составен од рачно изработени ,па тоа не може да биде 100% совршен за секоја од нив ,големината грешка 0.1-0.3 цм е нормално, се надевам, ќе може да ја разбере оваа нормален проблем. ) 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 3. Ние ќе го избере различни изразат испорака за различни земји ,ве молиме обидете се да се разбере ова ,ви благодариме !

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Црвена, Сина, Темно Црвена
Големина:
8x10cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
2.8g
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
Drawstring Кадифени Ткаенини Накит Пакување Кеси
Објектот Висина:
10cm
Број На Модел На:
8x10cm Сомот Накит за Подарок Пакување Торба 07095
Материјал:
Сомот
боја:
Можете Да Го Изберете Боја
Големина на:
8x10cm / 8*10см/ 3.14x3.93
Кеси Име:
Подарок Пакување Торба / Накит Пошта / Bolsas Regalo / Saco
Погодни За :
Ѓердан Earring Хривнија Копче Синџири Пакување Екранот
Пакување Кеси За Наврати:
Накит Складирање / Домаќинство / Божиќ Накит За Подарок Пакување
Подарок Перница За Употреба:
Одговара Накит / Зрнца / Чај / Подарок / Бонбони / Кафе Пакување
Кеси Прилагодено:
Прифати Обичај Кеси Големина И Логото Печатење , Примерок Прилагодени

Поврзани производи