2018 Нова Зимска Јакна Жените Плус Големина Долго Дебели Женска Зимско Палто Маскирани Висок Квалитет Топло Надолу Јакни Паркови Femme Ceprask
Ново - 65 %

2018 Нова Зимска Јакна Жените Плус Големина Долго Дебели Женска Зимско Палто Маскирани Висок Квалитет Топло Надолу Јакни Паркови

Залиха
DEN 5489.28
DEN 1921.00
Износот:


2017,New,Winter,Jacket,Women,Plus,Size,Long,Thick,Fashion,Womens,Winter,Coat,Hooded,Down,Jackets,Parka,Femme,Ceprask

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Копче
Маскирани:
Yes
Тип:
Широк-waisted
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пополнување:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
1.4
Број На Модел На:
h9088
Бренд Име:
ceprask
Материјал:
Памук,Ацетат
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго

Поврзани производи