моден Пеперутка печатени т кошула жените прекрасна 3D лето кул кошула со Добар квалитет удобни памучни блузи бренд кошули 1862
Ново - 38 %

моден Пеперутка печатени т кошула жените прекрасна 3D лето кул кошула со Добар квалитет удобни памучни блузи бренд кошули 1862

Залиха
DEN 512.64
DEN 318.00
Износот:


Лето shoreved Т кошула women 's жена на врвот
Затоа што секоја земја не е иста големина, ве молиме изберете вистинската големина според големината на табелата. Ако ви треба помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Поради временската разлика, одговор на одложување, ве молиме да се разбере.
Лето shoreved Т кошула women 's жена на врвот

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Број На Модел На:
1862
Бренд Име:
ЕДНА ТОРТА
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
бела, сива, жолта
Големина:
S M L XL
Шема:
Пеперутка
Печатени тип:
Цртан филм
Времето на пазарот:
2016 година

Поврзани производи