Обичај Лак&Gold/Сребрена/Црна Сјајот Зајакот Cupcake Toppers Зема Бебето Туш/Роденден/Велигден Партија Украси За Торта Додаток
Ново - 10 %

Обичај Лак&Gold/Сребрена/Црна Сјајот Зајакот Cupcake Toppers Зема Бебето Туш/Роденден/Велигден Партија Украси За Торта Додаток

Залиха
DEN 272.64
DEN 245.00
Износот:

Материјали : H igh П uality Cupcake toppers Зајакот Димензии : ширина 1.18" x висока 2.08" (3x5.3 cm) должина : околу 3.9"
Ако треба да се цел и многу нарачки, ве молиме контактирајте ме!
Напомена : Бои може да се разликува малку поради monitor settings Картон бои : Црна、Злато & Sliver Сјајот имаме многу бои и со лак,ако треба други бои,ве молиме дај ми на забелешки, ви благодариме! Ако ви треба за да дознаете повеќе за лакови, ве молиме кликнете тука : >>ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање :
>>Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Превозот :
>>Имаме многу transportations. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,singpost, swisspost, signpost превозот итн. Во опсег на бесплатен превозот, Ние ќе го избере различни превозот според различни земји, за да се обезбеди најбрз на производот на вашиот раце.
Враќање Политика :
>>Доколку сакате да ја размена на објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Повратни информации :
>>Од вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас на :
>>Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Големина:
36pcs, 24pcs, 12pcs, 60pcs
Повод:
Роденден,Велигден,Децата Ден
Број На Модел На:
Зајакот Cupcake Toppers
is_customized:
Yes
Шема:
Цртан филм животинско
Материјал:
Картон
Повод:
Бебе туш

Поврзани производи