CaseRiver Huawei Чест 4C Про Случај Чест 4C Про Маска, Меки Силиконски Случаи Покритие За Huawei Y6 Про ТИТ-L01 ТИТ-TL00 Телефон Случаи
Ново - 0 %

CaseRiver Huawei Чест 4C Про Случај Чест 4C Про Маска, Меки Силиконски Случаи Покритие За Huawei Y6 Про ТИТ-L01 ТИТ-TL00 Телефон

Залиха
DEN 58.08
DEN 58.00
Износот:


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Пратката wipp стигнат до својата страна за 60-90 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се вратат на производи. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратна информација(1-3stars).Ви благодариме за вашето разбирање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа
Ние секогаш се прави се потрудиме да им служи на нашите клиенти, како што може.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5stars)за нас ,ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако ви треба Меки Силиконски Случај Покритие За Huawei чест 4 C Pro / Y6 Про, ве Молиме Кликнете на Следнава Слика
Главните Карактеристики >>> Обоени Сликарство Случај Покритие За Huawei Чест 4 C Pro / Y6 Про Материјал : Мека TPU Силикони Секоја дупка совршено да се Совпаѓаат ( Слушалка, МИКРОФОН, Волумен ,итн) 21 Дезени, Различни Избор за Мажи и Девојки Добредојдовте на големо наредби! >> Користете уникатна Шарени Paiting технологија, моделот деликатна, нека ви телефон биде посебен >> Користиме Високо квалитетни материјали, домот outlook, допир пријателски >> Совршено се Вклопуваат, Заштита и вашиот мобилен телефон Слики Покажуваат
Плаќање Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако објектите се оштетени кога се вратија, купувачот нема да бидат одговорни за таквата штета, ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Цитати & Пораки,Апстракт,Спорт,Животните,Слатки,Шарени,Егзотични,Геометриски
Карактеристики:
Мека TPU Силикони
Мало Пакет:
No
Големина:
5.0
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
CaseRiver
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Број На Модел На:
За Huawei Чест 4C Pro / Y6 Про ТИТ-L01 ТИТ-TL00 5.0
боја:
Обоени Страни Транспарентен Мобилен Телефон Школка Покритие За Huawei Y6 Про
Шема:
Топла Продажба Насликани 19 Модели Бесплатен Превозот За Huawei Чест 4C Про
Dropshipping, Продажба и се Меша Боја:
Поддршка За Huawei Чест 4C Про
квалитет:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на УВ Печати Случај За Huawei Чест 4CPro
Стил:
Моден Цртан Филм Заштитна Паметен Телефон Случај Задниот Поклопец
Функција:
Шарени Слика Цртање Fundas Celular Телефон Случаи
Материјал:
Мека TPU Силикони
Клучни зборови:
Случај Покрие Член Celular Fundas Capa Став Домување За Huawei Y6 Про
дизајн:
Мачките Лав, Леопард Цвеќиња Камера Касета Скелет Опрема Круна

Поврзани производи