Итни Доведе Кабел Батеријата Алигатор Менгеме Клип За Автомобили Камиони Скок Итни Батеријата Кабел Алигатор Клип Стартер P0.11
Ново - 10 %

Итни Доведе Кабел Батеријата Алигатор Менгеме Клип За Автомобили Камиони Скок Итни Батеријата Кабел Алигатор Клип Стартер P0.11

Залиха
DEN 228.00
DEN 205.00
Износот:


Итни Доведе Кабел Батеријата Алигатор Менгеме Клип За Автомобили Камиони Скок Итни Батеријата Кабел Алигатор Клип Стартер
Поддршка до : 20000m Ah Моќ банка на 600 Amp Струја ( помалку од 3 за да се заштити скок стартер од оштетување.
3. Дали се отстрани производот од возило во рок од 30 секунди по возило почеток, или тоа може да предизвика безбедносни инциденти.
Пакет Се Вклучени :
1 x За Автомобил Скок Стартер Алигатор Менгеме

Декларираните карактеристики

Должина:
-
Изолатор:
-
Големина:
-
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Алигатор клип стартер
врска:
-
Материјал:
-

Поврзани производи