30PCS/Set Пластични штипки за алишта Перење Облека Иглички Големи Пролет Редовни Големина Дома Ватенка Клип Облека-Пластични Штипки ClipClothespin
Ново - 6 %

30PCS/Set Пластични штипки за алишта Перење Облека Иглички Големи Пролет Редовни Големина Дома Ватенка Клип Облека-Пластични

Залиха
DEN 233.28
DEN 219.00
Износот:


30 PCS/Set Пластични штипки за алишта Перење Облека Иглички Големи Пролет Редовни Големина Дома Ватенка Клип Облека-Пластични Штипки Clip Clothespin
Производство Детали :
1.30 КОМПЈУТЕРИ/Set
2.тоа е погодно да се користи

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Saim
Број На Модел На:
D0000011495
Капацитет:
100
Материјал:
Пластични
Тип:
Облека Штипки
боја:
Сина,Бела,Сива
Тежина:
123g
Количина:
30pcs

Поврзани производи