Без Рамка 5 Панел Модерна Mural Слики За Печатење Дрвени Trestle Изгрејсонце Пејзаж Ѕид Уметност Слика За Соба Модуларен Декорација W-3
Ново - 40 %

Без Рамка 5 Панел Модерна Mural Слики За Печатење Дрвени Trestle Изгрејсонце Пејзаж Ѕид Уметност Слика За Соба Модуларен Декорација

Залиха
DEN 1584.00
DEN 950.00
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница! Ние нудиме висок квалитет 100% гарантира платно печатење на слики. Големината, моделот, и материјал може да се прилагоди од страна на вашето барање, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Ви благодариме. Детали за производот Производот : Пејзаж Масла Материјал : Платно Квалитет : висококвалитетно платно печатење на слика (Без рачно изработени сликарство) се Водат и рамка : Без Рамка (Ако сте треба врамени, ве молиме контактирајте Seve) Услуги на Клиентите : Прилагодено големина или фотографија е добредојден, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на сликата за печатење. Пакет : Платно во цевка Забелешка 1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 2. За да ја зачувате вашата превозот цена и да се избегне рамка оштетени за време на превозот, ова платно печатење на слика е без рамка и носила. 3. За повеќе стилови или други големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Производот се покаже големината Вистински Слики
Постои 3-5 см екстра простор на eah големина на рамка
Пакување Детали ( Без Рамка)
Плаќање Ние прифаќаме Зачувам која вклучувајќи Visa и Master кредитни картички, Qiwi паричник, Western Union, Web Money, Boleto и банкарски трансфер. Превозот 1. Нормално, цел ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Воздухопловната во рок од 7 дена откако вашата уплата е потврдена. Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници, ве молиме имајте во предвид. 2. Прибл. време на испорака 3. Ако не ја добиете вашата цел во времето за испорака, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака. И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте со нас за ЕМС или DHL такси. 4. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Ако постои било увозни давачки, тоа е купувачот одговорност, ве молиме имајте во предвид. Враќање & Наплата 1. Ве молиме имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира, како што се на штета по употребата, оштетувања од вода и така натаму. 2. Ако не сте задоволни со предмети, може да се врати или размена на објект во нејзината оригинална состојба. Ние ќе се вратат сите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . 2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Тип:
Масла
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Бренд Име:
HEYI
оригиналниот:
No
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
w-3
Рамка на режимот:
Печатење платно сликарство само
Име на производ:
Декорација На Слики
Шема:
од ѕидното сликарство цвет
cuadros decoracion Тип:
Печатени
Слика Водоотпорен:
Yes
Со Рамка или не:
Не, ако треба рамка, ве молиме контактирајте со нас
Обичај Цел:
Добредојдени, ве молиме контактирајте не за подетални информации
Декорација:
Дневни Соби, Спални Соби, Градинки, Канцеларии, Кафулиња, Хотели, Ресторан
Пакување:
СЕ ТРКАЛААТ ВО ЦЕВКА
Место на Потекло:
Кина
Обликот:
правоаголник

Поврзани производи