Neoglory НАПРАВЕНИ СО СВАРОВСКИ ЕЛЕМЕНТИ Кристал Nickle Слободни Pendant Панк Гроздобер Ѓердани Накит За Жените Подарок 2018 Нови
Ново - 37 %

Neoglory НАПРАВЕНИ СО СВАРОВСКИ ЕЛЕМЕНТИ Кристал Nickle Слободни Pendant Панк Гроздобер Ѓердани Накит За Жените Подарок 2018

Залиха
DEN 961.92
DEN 606.00
Износот:


Бренд Neoglory Накит Материјал Nickle Објект Ѓердан Главниот камен Кристал Големина на Стил Панк

Декларираните карактеристики

Метална боја:
nickle слободни
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
1
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
5.5*4.5 cm
Бренд Име:
NEOGLORY
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Должина:
85+8cm
Метали Тип:
nickle слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи