Авганистан task force khowst Моралот Воени тактики Везови печ
Ново - 15 %

Авганистан task force khowst Моралот Воени тактики Везови печ

Залиха
DEN 312.00
DEN 265.00
Износот:


Авганистан task force khowst Моралот Воени тактики Везови печ
Кука&Циклус на грбот
Големина : 9cm*6.5 см

Декларираните карактеристики

боја:
Најлон cp, Тен, црна Најлон, А TACS FG, А TACS АУ, дигитални пустината, дигитални woodland, Сина
Бренд Име:
YJHQMD
Големина:
9cm*6.5cm
Техника:
Извезена
Стил:
Кука & Јамка
Функција:
3D
Број На Модел На:
Моралот Воени тактики
Тип На Производ:
Закрпи

Поврзани производи