10 Studs Анти-Пропадна Снег Мраз во Зимски Чевли за Качување Покрие Отворено Не се лизга Шатор Безбедност Алатка Gripper Покрие Crampons Assemessories
Ново - 32 %

10 Studs Анти-Пропадна Снег Мраз во Зимски Чевли за Качување Покрие Отворено Не се лизга Шатор Безбедност Алатка Gripper Покрие

Залиха
DEN 479.04
DEN 326.00
Износот:

10 Studs Анти-Пропадна Снег Мраз во Зимски Чевли за Качување Покрие Отворено Не се лизга Шатор Безбедност Алатка Gripper Покрие Crampons Assemessories

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
XL(44-47EU), L(40-43EU), M(36-39EU), S (32-36EU)
Пол:
Унисекс
Технологија:
ForMotion
Бренд Име:
JOZSI
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Професионални
Датум На Издавање:
Winter2017
Применливи место:
Хард Суд
Тип На Објект:
Мраз Gripper
Објектот:
kv-30-009
Големина:
S, M, L, XL

Поврзани производи