исклучителна 3D birdie печ sequins везови applique DIY прибор за облека Бесплатен Превозот
Ново - 8 %

исклучителна 3D birdie печ sequins везови applique DIY прибор за облека Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 379.20
DEN 349.00
Износот:

Големина : 33cm * 6cm Пакет : 1 Парче /пакет 1. Одлично за облека, маици, фармерки,здолниште декорација, итн.. 2. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
1.Цел ќе биде објавено во 1-3 дена по расчисти исплата. 2.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. 4.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
1. 90 дена Гаранција.Купи со доверба!
2 . Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.
3. Човекот-направени штета не е вклучена. 4. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D
Техника:
Sequined
Големина:
33cm * 6cm
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
L-1058
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи