NAIERDI 48mm x 25мм Бронза Кабинет Копчиња Фиока Рачки Шкафот Вади Кутија за Накит се Справи Со Завртки За оков за Мебел
Ново - 41 %

NAIERDI 48mm x 25мм Бронза Кабинет Копчиња Фиока Рачки Шкафот Вади Кутија за Накит се Справи Со Завртки За оков за Мебел

Залиха
DEN 62.40
DEN 37.00
Износот:


Карактеристики : NAIERDI Бренд 100% Висок Квалитет на Деликатни изглед, за подобрување на убавината на минијатурни производи кои се Користат за Кабинет, Фиока, Градите, Отпадоци, Салон, Ковчегот,Накит Кутија, дрвена случаи, Подарок Кутија итн. Карактеристики : Материјал : алуминиум(Кадмиум Слободни) Тип : КАКО-21 Рачки во Боја : Бронзени Големина : (L x W) : Прибл. 48mm (1.89 инчи) x 25 mm (0.98 инчи) Пакет се Вклучуваат : 1 x се Справува со појавување на завртки

Декларираните карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
NAIERDI
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
КАКО-21
DIY Материјали:
Металугрија
Теренот-ред Спецификации:
48*25mm
Материјал:
Легура(Кадмиум Бесплатно)

Поврзани производи