Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси Гранд Дуа i9080 GT-i9082 Нео GT-i9060 Плус i9060i Телефон Случај Маска
Ново - 10 %

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси Гранд Дуа i9080 GT-i9082 Нео GT-i9060 Плус i9060i Телефон Случај Маска

Залиха
DEN 206.40
DEN 186.00
Износот:

ако имате било какви прашања или прашањата ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. ) Наведете вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Во исто време, оставете ја вашата e-mail адреса да ни се за итна контакт. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.
Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси Гранд Дуа i9080 GT-i9082 Нео GT-i9060 Плус i9060i Телефон Случај Маска
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Samsung Галакси Гранд Дуа i9080 GT-i9082 Нео GT-i9060 Плус i9060i Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ние брод на Alixpress адреса на САМО.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ако не одредите боја, ние ќе случајно бродот,во Aliexpress пораката кога ќе се грижат за нас. Време на испорака
1). Во светот;
2). Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. За контрола на квалитет, ние не лично увид за секоја ставка пред пратката. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2). Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ви благодариме!
1). Ние ќе се прогласи за сопствени фактура со пониска вредност, ние пониски пари е само за да ви помогнеме да заштедите пари.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Samsung Галакси Гранд Дуа i9080 GT-i9082 Нео GT-i9060 Плус i9060i

Поврзани производи