BDSM Лисици Секс Играчка за жена Фетиш Воздржаност Ропство Рака Секси Нога ракави Засилувач правило се игра cosplay Кревет појас

BDSM Лисици Секс Играчка за жена Фетиш Воздржаност Ропство Рака Секси Нога ракави Засилувач правило се игра cosplay Кревет појас

Залиха
DEN 650.40
Износот:

Карактеристики : Сосема Нов Одличен Подарок ЕДЕН BDSM Возрасни Toy Fetish Воздржаност Ропство Рака на Нога Лисици Засилувач Бар Пакет листата : 1x ЕДЕН BDSM Возрасни Toy Fetish Воздржаност Ропство Рака на Нога Лисици Засилувач Бар Овој уред е добивање на многу комплименти. Тоа е удобно, разновиден и ефтин засилувач систем. Лесно Пристап на Системот за Сопирање Сега Овој уред е добивање на многу комплименти. На манжетни се направени од тешки најлон од надвор да се одржи најсилните затворениците, уште удобно neoprene на внатрешноста. На засилувач средината дел е цврсти, па тие не можат да се прилагоди својата позиција. На средината дел се направени од најлон со засилен бар под. Постојат различни видови на забава позиции за да се обезбеди вашиот партнер. Одлично за кучешки стил акција.
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.
Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Мерењата дозволено грешка е 1-3 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник.
За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас. Пакет драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
на сликата подолу е да се покаже нормално пакет Контактирајте со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
см играчка
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
handcuff
Непристојни Слика:
No
Име:
candi ноќен живот

Поврзани производи