Мелење arenaceous Тешко Пластични школка 5.5 за SONY Xperia Z5 Премиум Случај За SONY Xperia Z5 Премиум Мобилен Телефон задниот Поклопец Случај
Ново - 46 %

Мелење arenaceous Тешко Пластични школка 5.5 за SONY Xperia Z5 Премиум Случај За SONY Xperia Z5 Премиум Мобилен Телефон задниот

Залиха
DEN 143.04
DEN 77.00
Износот:


За SONY Xperia Z5 Премиум US$ 2.98 US$ 4.80 US$ 0.80 US$ 3.98

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Мелење arenaceous Тешко Пластични школка случај
Големина:
5.5
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
meakar
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Компатибилен Модел:
За Sony Xperia Z5 Премија

Поврзани производи