Koovan Жените Пумпи 2017 Пролет Посочи Високо-револвер Розова Бисери Диви Ноќни Клубови Тока Чевли женски Сандали Дами Лето
Ново - 15 %

Koovan Жените Пумпи 2017 Пролет Посочи Високо-револвер Розова Бисери Диви Ноќни Клубови Тока Чевли женски Сандали Дами Лето

Залиха
DEN 863.04
DEN 733.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
koovan
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Сандала Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
PU
Број На Модел На:
1
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
string мушка
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума

Поврзани производи