Моден Hummer Затворач Приврзоци Rhinestones Срце Облик Шарм Куче Додатоци За Миленичиња Ознаки Јака Ѓердан Накит

Моден Hummer Затворач Приврзоци Rhinestones Срце Облик Шарм Куче Додатоци За Миленичиња Ознаки Јака Ѓердан Накит

Залиха
DEN 907.20
Износот:


Јака шарм детали
употреба : куче јаки & води ,куче ознаки ,
материјал : цинк легура шарм
шарм : rhinestones додатоци
тока : Hummer затворач
боја : црвена,розева,сина
Применливи Куче Раса : мали кучиња
јака тип : основни јаки, куче додатоци
сезона : сите сезони
куче јака шарм
пинк rhinestones
navyblue rhinestones
црвено rhinestones
Превозот
1.Бесплатен Превозот за повеќето земји . ние брод на вас од страна на кина пост воздух mail . epacket за НАС .
2. На следење на број ќе се обезбеди по вашата нарачка е испраќаат.
3. Ако вашата цел повеќе од 2 KG . ние автоматски ќе го избере експрес испорака ( DHL / ФЕДЕКС IE / EMS ) за вас. Тоа ќе трае 5 - 10 дена .
4. Ако не можете да го добиете вашиот објект во 4 недели , ве молиме ги споделите со нас, ние ќе провери тоа за вас .
Се истакна : "ние не може да се обезбеди точно време на испорака од кина пост воздух mail . затоа што тоа зависи од локалните поштенски услуги' ефикасност .
Повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit . Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас .
2.Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување .
3.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи , ние ќе се потрудиме да се решаваат проблемите за вас .
Политика на враќање
1.Ние прифаќаме сите resonable замена и враќање на средствата . ве молиме контактирајте со нас, прво за детали .
2.За причината на Загуби или Штета и враќање превозот надомест ќе бидат платени од страна на продавачот. Купувачот s се бара да ги преземат слики на оштетените објекти и да го испрати назад во рок од 7 дена по ставка примени .
3.Враќање мора да биде предаден преку препорачана пошта за да се осигура безбедноста .
За нас
Ако имате било какви други прашања, молам контактирајте ме за детали . trademanager и e-mail сите се ок. ако мојот trademanager не е онлајн, ве молиме да дадете ми некој e-mail, јас ќе ви одговори што ПОБРЗО . Ви благодариме .

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Бренд Име:
BeiDouChong
Тип:
Беџ
Шема:
Цврста
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Отцепување
Тип:
Кучиња
боја:
црвена, navyblue ,розова
is_customized:
Yes
Должина:
2.5cm
Употреба:
Јаки & Води
Ширина:
2.5cm
Тежина:
8 g
Тока:
hummer затворач
шарм:
rhinestones додатоци
Тип:
Јаки
Јака Тип:
куче јака шарм

Поврзани производи