10 X Помине Уметност Датотеки Бафер Маникир Нокти Алатки Професионални Нокти Датотеки Прст Совети Криви Sandpaper Нокти Педикир Buffers
Ново - 12 %

10 X Помине Уметност Датотеки Бафер Маникир Нокти Алатки Професионални Нокти Датотеки Прст Совети Криви Sandpaper Нокти Педикир

Залиха
DEN 191.52
DEN 168.00
Износот:

Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Тука е shiping време од Кина, Воздухот Пост (Забелешка : на ден meas работен ден) shiping За Условите : 1. Како да се Плати за цел? Ние прифаќаме Alipay тука, Visa и Master card, Credit Card, Банкарски Трансфер, Western Union, Moneybookers . Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија Помине Уметност Пескарење Датотеки Бафер Блок Маникир Нокти Совет Алатки Професионални Нокти Датотеки Бафер Прст Совети Криви Sandpaper Нокти Големина : 180*20mm Пакет : 10pcs/многу Материјал : Sandpaper на површината,Сунѓер(ЕВА) на вториот слој, Пластични(PP) во среден степен. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина. Кога ќе брод мојата цел? 1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума . Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure процесор ЗАЧУВАМ. или, можете да изберете да имате замена. 3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон употреба Забелешка : ова нокти датотека имаме 80/80 и 100/80 , 100/180 и ние ќе ви испратиме случајни ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки. Повод : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури 2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нашите начело е да се направи долго бизнис со вас и задоволни со вас,ние гарантираме дека нашите производи ќе се сретне со Точни информации и Описи. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена? А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ја нас, ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири Испорака Датум за вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
нокти датотека блок
Напон:
None
Големина:
Artificial Nail Art Tools Manicure
Количина:
1
Бренд Име:
klimonla
Големина:
180*20mm
Is_customized:
Yes
Материјал:
sandpaper
Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
нокти датотека блок
Количина:
10pcs/многу
Стил:
Мини Сандер Хартија Buffers Блок
Функција:
нокти датотека 180/240
Место на Потекло:
CN;GUA
Други:
manicura manucure vernis ongle unhas

Поврзани производи