Гроздобер Бронза Мешање Плоча Љубов Шарм PendantsFor Накит Одлуки Наоди Нараквици рачно изработени модни Додатоци DIY Подароци ТОПЛА Z1067
Ново - 18 %

Гроздобер Бронза Мешање Плоча Љубов Шарм PendantsFor Накит Одлуки Наоди Нараквици рачно изработени модни Додатоци DIY Подароци

Залиха
DEN 66.72
DEN 55.00
Износот:


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : А2 43*11mm A3 28*7mm A4 22*5mm А5 36*13mm
A6 20*8мм
О7 12*12mm Еден Тежат А2 5.0 g
A3 1.6 g
A4 0.6 g
А5 2.4 g
A6 0.6 g
О7 1.6 g
Тип : Who Iesale Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Поврзани производи