300м Супер Моќ ЈП Плетенка Риболов Линија 4Stands 12-80LB Saltwater Multifilament Linha Де Multifilamento Став Pesca Tresse Peche
Ново - 40 %

300м Супер Моќ ЈП Плетенка Риболов Линија 4Stands 12-80LB Saltwater Multifilament Linha Де Multifilamento Став Pesca Tresse

Залиха
DEN 639.36
DEN 384.00
Износот:


300м Супер Моќ ЈП Плетенка Риболов Линија 4 Stands 12-80 LB Saltwater Multifilament Linha Де Multifilamento Став Pesca Tresse Peche
Карактеристики :
1. Тип : 4 Плетенка риболов линија
2. Должина : 300 метри/парче
3. Големина : 0.4#, 0.6#, 0.8#,1.0#, 1.2#, 1.5#, 2#, 3#, 4#, 6#, 8#
4. Дијаметар : 0.10 mm/0.12 mm/0.14 mm/0.16 mm/0.18 mm/0.20 mm/0.23 mm/0.28 mm/0.32 mm/0.40 mm/0.50 mm
5. Тест : 12lb,14lb,16lb,18lb,20lb,23lb,27lb,37lb,42lb,50lb,80lb
6. Боја : Бела/зелена (не може да биде благо боја разлика)
7. Поле : Seawater & слатководни
8. Ниска абсорпција на вода
9. Погоден за предење & baitcasting репортажите
Пакетот вклучува :
1 × Риболов линија

Декларираните карактеристики

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 6.0, 8.0
категорија:
Серијата
Метри:
300 метри
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерце,Реката
Број На Модел На:
LE051/LE052
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
SMART
Материјал:
Плетенка Жица
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Модел:
плетенка риболов линија
Тип:
ЈП риболов линија
погоден:
Saltwater/Слатководни
боја:
Бела,зелена
Должина:
300m
ткае:
4 Braideds линија
реден број:
LE051 LE052

Поврзани производи