8pcs 1.5 v 1100mWh ААА литиум li-полимер батерии + USB АА ААА полнач
Ново - 17 %

8pcs 1.5 v 1100mWh ААА литиум li-полимер батерии + USB АА ААА полнач

Залиха
DEN 3743.52
DEN 3107.00
Износот:

Опис : Големина : AAA Без меморија ефект,Низок само празнење,Еколошки 100% Сосема Нов Батерија Тип : Општа цел Полнење на Батеријата Напон : 1.5 v Капацитет : 1100mwh Материјал : Литиум јонска полимер Батерија на Полнење пати : До 1000 пати Компатибилен со : Батеријата апарати како што се итни осветлување, преносни уреди, електрични алатки. Внимание : НЕ ги фрлајте во оган или топлина. НЕ пункција,оштетување,и расклопување. НЕ се мешаат свежи батерии со користените батерии.

Декларираните карактеристики

Замена На Батеријата:
Yes
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Батеријата Број:
8 батерии
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
JK-002
Пакет:
Пакет 1
Големина:
AAA
Бренд Име:
KENTLI
Пакување:
8 батерии + 1 полнач
внимание:
Батеријата само може да биде обвинет од страна kentli полнач
Внимание 2:
Полначот само да го наплаќаат kentli аа ааа батеријата
Номиналниот Капацитет:
1100mWh

Поврзани производи