Кујна Организатор Потоне Hangable Складирање Кошница Тапа Сунѓерот Носителот Сапун, Четка Организација
Ново - 11 %

Кујна Организатор Потоне Hangable Складирање Кошница Тапа Сунѓерот Носителот Сапун, Четка Организација

Залиха
DEN 95.04
DEN 85.00
Износот:

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
3. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
[xlmodel]-[производи]-[42770]
[xlmodel]-[производи]-[42770]
[xlmodel]-[производи]-[42770]
[xlmodel]-[производи]-[42770]
[xlmodel]-[производи]-[42770]
[xlmodel]-[производи]-[42770]
[xlmodel]-[производи]-[42770]
[xlmodel]-[производи]-[42770] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[39713] опис на Производот
Кујна Организатор Потоне Hangable Складирање Кошница Сунѓерот Сапун, Четка Организација
Функција :
Тоа може лесно да се hange на миксер, тапа, широко се користи во купатило и кујна
Висока должност ПВЦ материјал
Стилски боја, тоа лесно може да liven до вашата соба простор
Сунѓерот, сапун, четка организатор, да ги задржи на простор среди. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
Испорака
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање & Наплата
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира . Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ве молиме прочитајте ја големината внимателно пред да ја купите. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Објектот тежина : околу 70 g
Пакетот вклучува :
1 * Кујна организатор складирање кошница
[xlmodel]-[производи]-[39719] Погоди ви се допаѓа
[xlmodel]-[custom]-[17292] Купувачот Совети
Драг Пријател, ако сте руската клиент, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме откако ќе го поставите цел, ќе добиете парцела побрзо, ви благодариме однапред !
Плаќање
1.

Декларираните карактеристики

Тип:
Складирање Кошеви
Бренд Име:
Kitstorm
Број На Модел На:
Кујнски Мијалник Складирање Кошница
Функција:
Порибено,Виткање,Еко-Пријателски
Пластични Тип:
ПВЦ
Употреба:
Neatening/Складирање
Материјал:
Пластични

Поврзани производи