12 компјутери/број 12 Бои Уметник Професионална парична Казна Цртање Сликарство Скицирање Пишување Цртање Молив Кутија Случаи Мини Стационарни
Ново - 20 %

12 компјутери/број 12 Бои Уметник Професионална парична Казна Цртање Сликарство Скицирање Пишување Цртање Молив Кутија Случаи

Залиха
DEN 134.40
DEN 108.00
Износот:


Функција :
Материјал : Пластични +дрво
Големина на кутија : За 3.5cm X11cm/1.37''X4.33''
Должина на молив : Околу 8.5 cm/3.34''
Пакет се вклучени : 12 компјутери Цртање Моливи

Декларираните карактеристики

Тип:
Стандард Моливи
Пакување:
Сет
Бренд Име:
PHANTACI
Тело Материјал:
Дрво
Доведе Цврстина:
HB
Растворливи Или Не:
NO
Број На Модел На:
BQ002

Поврзани производи