Најдобар Квалитет Зелено Злато Виножито Хром Винил Завиткување Виножито Винил Тркалаат Меур За Слободни Автомобил Decal
Ново - 11 %

Најдобар Квалитет Зелено Злато Виножито Хром Винил Завиткување Виножито Винил Тркалаат Меур За Слободни Автомобил Decal

Залиха
DEN 19555.20
DEN 17404.00
Износот:

Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, и да ви даде задоволително решение. Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.5 ft*65ft) Филм Дебелина 0. Ве молиме да се направи исплата во рок од ТРИ дена по нарачката. Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден.
Вашето мислење е многу важна за нас.
4) Заштита на вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини.
Име На Производ : Виножито Хром Винил Заврши
Точка Име Виножито Хром Винил Заврши Модел NSRC-02 Боја Зелено Злато Големина 1. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.
Каталогот и ценовникот и повеќе детални Слики се достапни ако треба, Само НАС КОНТАКТ.35*18 милиони/Ролна (4. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоки испратени. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред.13 mm Ослободување Хартија 140 g Растеглив Материјал ПВЦ Пакет Големина 135*15*15cm/Картон Балон за Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура -40°c~90°c (-40°F~194°F)
1) Виножито Хром Винил Заврши може да биде повторно крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на автомобил, мотоцикл, мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација!
2) Висок квалитет отстранлив лепак, не штети на вашиот автомобил боја, Без остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил. Тоа е моќта што можеме да направиме подобро и подобро.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
3) Балон за Слободни дизајн, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња. Ги красат вашата кола убаво и, исто така, го заштитите вашиот автомобил совршено.
Ние прифаќаме ПАД на ПРЕВОЗОТ, вашите клиенти нема да видиме какви било информации за нас кога ќе го примите пакетот. Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има). Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Објектот Должина:
20m
Име На Модел:
NSRC-02
Објектот Ширина:
1.35m
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Објектот Дијаметар:
15cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Висина:
155cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Зелена Виножито Хром Винил Заврши
Материјал Тип:
Растеглив ПВЦ
Големина:
1.35*20m/Roll (4.5ft*65ft)

Поврзани производи