10мм 5 Pin L Форма RGBW LED Лента PCB Конектор Адаптер За SMD 5050 RGBW LED Лента Без Лемење

10мм 5 Pin L Форма RGBW LED Лента PCB Конектор Адаптер За SMD 5050 RGBW LED Лента Без Лемење

Залиха
DEN 26.88
Износот:

Кина пост воздух mail време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-50 работни дена. Ако сакате да се плати за цел со другите плаќање ве молиме слободно контактирајте со нас!
П : Како можам да се плати за мојата купување ?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка, пари booker, и банкарски трансфер, итн.
Позитивни повратни информации ќе бидат оставени откако ќе се потврди на редот! И ви благодарам за вашите позитивни коментари и повратни информации.Ве молиме исто така, потврди објектот се врати во неговата оригинална состојба како сте го добиле.Телефонски Број се препорачува за повеќе точна испорака. Овие полначи се на купувачот одговорност. Иновации, истражување и развој обезбеди најдобрите враќа за нашите клиенти, додека во исто време обезбедување на инспирација за нашиот понатамошен развој. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro8000.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ве молиме целосно да знаете за ова пред вашиот предлог како и ние не сакаме нашите купувачи да имаат и непријатно искуство поради било недоразбирање.Објектот слика ќе биде потребен во овие случај пред пари назад или замена ). Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни. Во моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. Како колку цената што треба да се напише на испорака фактура, тогаш колку транспорт полначот ние треба да се напише на фактурата. Како да се опише на стоката итн. Нормално сите нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена од денот на исплата или датумот на e Check се брише. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна.Ние ќе ве информираме преку твојот регистрирани e-mail по вашата нарачка е испратена надвор од нашиот магацин. Ние ќе ви даде најдобри трговија на големо цена, благодарение !
.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет ?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме !
П : јас сум препродавач и јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е најдобар трговија на големо цена ?
А : Здраво! Ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи поголемо количество предмети и ве молиме испратете e-mail на нас.
Известување
10мм 5 Pin RGBW LED Лента PCB Конектор Адаптер За SMD 5050 RGBW LED Лента Без Лемење
Сите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Самите фабрика и некои нашите соработка фабрики бидете сигурни дека можеме да понудиме добар OEM/ODM услуга за нашите клиенти кои сакаат прилагодено производи со себе дизајн или бренд. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Така е и со богато искуство и знаење, ние нудиме конкурентни и сигурен сервис за промовирање на бренд слика, која во-пак има големо влијание врз целата индустрија.

Декларираните карактеристики

боја:
L Форма, Т Форма, Форма На Крст
Број На Модел На:
10мм 5 pin rgbw конектор
Атрибут 1:
10мм 5 pin rgbw L конектор
Атрибут 2:
10мм 5 pin 5050 rgbw led лента конектор
атрибут 3:
10мм 5 pin rgbw led лента конектор адаптер
Примена:
Осветлување
SKU:
lsc0038001

Поврзани производи