Моден 2017 лето Dragon tattoo т кошула мажите памук печатени кратко sleeve блузи кул tees Секојдневен Т-маица Машки #058
Ново - 36 %

Моден 2017 лето Dragon tattoo т кошула мажите памук печатени кратко sleeve блузи кул tees Секојдневен Т-маица Машки 058

Залиха
DEN 522.72
DEN 335.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ЕДНА ТОРТА
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
т кошула за мажи
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
боја:
бела, сива, жолта
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Печатени шема:
Dragon tattoo
Времето на пазарот:
2016 година
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен

Поврзани производи