100pcs Боја се Појавува Прикаже Лажни Нокти Совет Маникир Нокти Екранот DIY Декорација Пластични Прстен Помине Уметност Совети Прстен се Прикаже Убавината Алатка
Ново - 17 %

100pcs Боја се Појавува Прикаже Лажни Нокти Совет Маникир Нокти Екранот DIY Декорација Пластични Прстен Помине Уметност Совети

Залиха
DEN 191.52
DEN 159.00
Износот:

100pcs Боја се Појавува Прикаже Лажни Нокти Совет Маникир Нокти Екранот DIY Декорација Пластични Прстен Помине Уметност Совети Прстен се Прикаже Убавината Алатка Состојба : 100pcs полски УВ Гел Боја се Појавува на Екранот Помине Уметност Прстен Стил лак Боја на Екранот Овој НОВ сет вклучува 100 PCS Прстен Стил Помине Совети дисплеј, кој е совршен за студент или професионално да се прикаже нивната работа уредно. Можете исто така да го стави на вратот на лак Шише за јасна боја референца Појавува прстен во природна боја. Пакетот Вклучува : 100 x Помине Уметност Прстен Стил Помине Совети
За Условите : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

Декларираните карактеристики

боја:
Природата Боја
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Примена:
Прст
Количина:
100pcs
Големина:
Finger
Ноктите Ширина:
11cm
Должина На Ноктите:
13cm
Број На Модел На:
Лажни Ноктите Боја Лист
Материјал:
Пластични
Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes
Име:
Боја Се Појавува На Екранот
боја:
Природни(Покаже како слика )
Карактеристики:
Ноктите Боја Се Појавува
Стил:
Помине Уметност Убавина Нега Алатки
Производ Карактеристики:
ноктите екранот
Следење :
Нема следење на Вести
единица:
100pcs
Функција:
Ноктите се Прикаже Стилски Нов DIY

Поврзани производи