JSM 100pcs Мат Црна Риболов Возен Вртливата Со Брзи Промени Snap Крап Апаратури Долго Тело Риболов Вртливата Крап Риболов Додатоци
Ново - 30 %

JSM 100pcs Мат Црна Риболов Возен Вртливата Со Брзи Промени Snap Крап Апаратури Долго Тело Риболов Вртливата Крап Риболов Додатоци

Залиха
DEN 767.52
DEN 537.00
Износот:


JSM 100pcs Мат Црна Риболов Возен Вртливата Со Брзи Промени Snap Крап Апаратури Долго Тело Риболов Вртливата Крап Риболов Додатоци
Бренд Име : JSM
Материјал : Челик, Алуминиум, Месинг
Должина : 3.2 cm
Боја : Црна Мат
Количина : 100pcs 1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

Декларираните карактеристики

Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Материјал:
Челик Легура
Позиција:
Езеро
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
JSHANMEI
Обликот:
Возен Вртливата Со Брзи Промени Snap
Тип:
Крапот Риболов Конектор
Користат За:
Крапот Апаратури
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
боја:
Мат Црна
Количина:
100pcs

Поврзани производи