Врамени Европа Апстракт Цвет DIY Слика Од Броеви Колекции Мулти-Слика Комбинација Платно Сликарство Слика Дома Декор Уметнички дела
Ново - 49 %

Врамени Европа Апстракт Цвет DIY Слика Од Броеви Колекции Мулти-Слика Комбинација Платно Сликарство Слика Дома Декор Уметнички

Залиха
DEN 1776.00
DEN 906.00
Износот:

Ние ќе ја покаже вредноста помалку $5 кога ние пакет да го испрати, така што не го плати царинските екстра данок. ако цел >39ве молиме да стапите забава 2до попуст кога ќе плаќање ако цел >89ве молиме да стапите забава 5до попуст кога ќе плаќање ако цел >19Продавачот Попуст ќе биде автоматски се пресметуваат. Руски Пријатели, ве молиме да ни помогне да се обезбеди целосно име и презиме.вклучуваат три зборови(given name)+татковски името+презиме) Големина 16x20inch исто како 40x50cm Тип
Не завршил сликарство,треба да се наслика со себе Материјал 3x Nylon четка; 1x Sets акрилни бои; протегала платно на дрвена рамка шарени кутија за пакет Пакет шарени кутија за пакет

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
40CMx50CM врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
CHENISTORY
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Број На Модел На:
diy слика од броеви
Обликот:
правоаголник
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Слика стил :
Handpainted од yourselve
Слика Technic:
diy маслени
Материјали:
акрилна боја слика на платно најлон четка
ѕид уметност слика:
Дома декорација
боење слика од броеви:
цртање слика од броеви
Дома Декор:
Платно Сликарство
креатура сликарство:
свадба декорација
дневна соба decration:
апстрактното сликарство
во парк:
валани платно пакет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Поврзани производи