расположливиот меур чај /млеко чај /пластична чаша запечатување филм за дијаметар од 90см/95cm првенство,чај време шема првенство запечатување филм
Ново - 5 %

расположливиот меур чај /млеко чај /пластична чаша запечатување филм за дијаметар од 90см/95cm првенство,чај време шема првенство

Залиха
DEN 2448.00
DEN 2326.00
Износот:


ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.
расположливиот меур чај /млеко чај /пластична чаша запечатување филм за дијаметар од 90см/95cm првенство,прекрасна мачка шема првенство запечатување филм
Оваа fillm погоден за дијаметар 95cm/90cm/85cm и не на(помалку од 95cm),ние aslo имаат иста шема на пластична чаша,ако треба ,pls ни каже.
Т тој запечатување филм има неколку pattrens,да ни кажете што моделот не сакате,или ние ќе брод што случајно!ние може да aslo прифати прилагодување на вашиот сопствен логото,но најмалку 6 ролни.
куп запечатување филм,меур чај запечатување филм,млеко чај запечатување филм,кафе запечатување филм,кафе запечатување филм,пластична чаша запечатување филм,хартија првенство запечатување филм

Декларираните карактеристики

Извор На Енергија:
Електричен
Број На Модел На:
млеко чај првенство запечатување филм
Запечатување Должина:
28cm
Бренд Име:
Jinkeli
сертификација:
CE
Тип:
Застане / Табела
Со Вакуум Торба:
No
Име:
куп запечатување филм
запечатување филм употреба 1:
меур чај запечатување филм
запечатување филм употреба 2:
млеко чај запечатување филм
запечатување филм употреба 3:
кафе запечатување филм
Погоден за:
пластична чаша запечатување филм
aslo за :
хартија првенство запечатување филм
запечатување филм тежина:
2.5 kg
запечатување филм количина:
за 2500pcs
запечатување филмски материјал :
PP
запечатување филм важат за :
manual,полу-авто,автоматски и целосно автоматски првенство запечатување машина

Поврзани производи