12V 1.0 W GM1203PFV1-8 3cm 2 линија 3010 магнетна суспензија за ладење вентилатор
Ново - 22 %

12V 1.0 W GM1203PFV1-8 3cm 2 линија 3010 магнетна суспензија за ладење вентилатор

Залиха
DEN 336.00
DEN 262.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SUNON
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
GM1203PFV1-8
Тип:
Фан
Фан Големина:
3 см

Поврзани производи