К-остри МОТОЦИКЛ ШЛЕМ БЕЛА ИЛИ ЦРНА ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА ги СОБЕРЕ СИТЕ BMW ГШ
Ново - 15 %

К-остри МОТОЦИКЛ ШЛЕМ БЕЛА ИЛИ ЦРНА ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА ги СОБЕРЕ СИТЕ BMW ГШ

Залиха
DEN 287.52
DEN 244.00
Износот:

Опис на производот - Оваа понуда е за сет на 3m Налепница decals, направен од висок квалитет на 3m материјал. - Состојба : 100% Сосема Нов - Боја : Како фото - Количина : Како фото - Материјал : 3 M Лепак Доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап - Одговара : СИТЕ Големина : како фотографија за Плаќање Ние прифаќаме Alipay САМО. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна Alipay сметка пред наддавање.Испорака детали На предмети ќе нареди ќе биде предаден во 1-2 работни дена од Кина пост Воздух Mail или USPS меѓународна Пошта со следење на број кога вашата исплата е расчисти. Доаѓањето време е 10-20 работни дена за сад обично. Условите на продажбата, Ние ќе се задржи во допир со вас во текот на трансакцијата, и ветување да стојат од страна на објектот. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе одговор во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас. Ако не примите објект во закажаното време, или не сте saisfied со она што го добивате, ве молиме љубезно се вратам на нас за решение. Ако примите неисправни предмети (што ретко се случи), ние или ќе наплата или да испратите замена. Во овој случај, слики кои јасно може да се покаже на овој проблем се ПОТРЕБНИ. Ние сигурно ќе им се помогне со проблемот и да ви даде задоволителен одговор.Без комуникација, ве МОЛИМЕ : 1, НЕ се отвори било случај во Резолуцијата Центар; 2, НЕ ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации; За нас се на веледрогерија, на мотоцикл маска и резервни мото делови во Кина. Ние се фокусираме на мотоцикл decals и резервни делови ! Ние сме професионален тим за грижа за секое парче на decals продажба од нас. Најдобри зедницата е клуч за да се направи што стојат надвор. Имаме poweful партнер фабрика за сигурни дека нашата цена може да биде најдобар !! Услуга за секој велосипедист целиот Свет е наша цел !!!!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
ksharpskin
Објектот Ширина:
7cm
Специјални Функции:
Налепница
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
3m
Објектот Тежина:
0.2g

Поврзани производи