100pcs3 / 5мм Насловот Barb Брзо се Поврзете Цревото И Дома Наводнување Систем за Наводнување Додатоци Стакленички Пумпа за Вода
Ново - 18 %

100pcs3 / 5мм Насловот Barb Брзо се Поврзете Цревото И Дома Наводнување Систем за Наводнување Додатоци Стакленички Пумпа за

Залиха
DEN 137.76
DEN 113.00
Износот:


[xlmodel]-[производи]-[35112]
[xlmodel]-[производи]-[35112]
[xlmodel]-[производи]-[35112]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[35083]
[xlmodel]-[custom]-[35083]
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на Производот
Име : Капе 3 / 5мм цевка конектор
одговараат за внатрешни 3мм микро црево (3 / 5мм цевка)
Пакет : 100 КОМПЈУТЕРИ
Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,
ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[35082]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Купувачот Совети Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на неделите и други државни празници. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Ние брод на предмети според вашата адреса оставена во системот освен специјални забелешки од купувачи! Бидете сигурни дека вашата адреса за е точно кога ќе го купите предмети во Aliexpres Превозот Време зависи од начинот На Превоз и Транспорт на Растојание од различни земји, се Проценува Превозот Време, како што следува : А. кои се Испраќаат од страна на Кина Пост : 15 - 39 дена. Б. Русија експрес-SPSR (пакет тежина 800g или повеќе) : 8-38 дена. C : Финска Пост : 15-40 дена. Г. кои се Испраќаат од страна на DHL : 4 - 8 дена. E. Испраќаат од страна на ПРОЗОРЦИ : 2 - 7 дена. F : испорачуван ЕМС : 3 - 15 дена. G : Продавачот за транспорт : за 15-35 дена Гаранција & се Вратат на Секое прашање, не двоумете се да контактирате со нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или retun. Ако враќањето на ставка (и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите originalpackaging, прирачници, и други додатоци. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија. За, како Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас, и Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
За Превозот
повеќето Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена
Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел)
1. кога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(наредби цена
2. ако треба да се следи во вашата земја, Ќе треба да платите дополнителна такса, ве молиме изберете "Кина пост воздух mail".
мојот пријател, Ние сме доверлив и искрен.пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
3. ако не стигнат до 45 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време
4.Ако не примате стока во 90 дена (Бразил 110 дена) ,ние ќе рефундирање на или препратете.
ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот .
Нормално превозот време за многу земја е 15 - 40 работни дена( Бразил 25 - 70 работни дена)

Декларираните карактеристики

Дијаметар:
3мм
Тип:
Градина Вода Конектори
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
3мм
Стандард:
ANSI
Пластични Тип:
PP
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Поправка Конектори
Бренд Име:
Talk-Се Задоволни
Име:
3мм бодликава конектор
Спецификации:
3 / 5мм
Применливи:
Градина црево наводнување
Материјал:
Пластични
боја:
Црна

Поврзани производи