филтер за воздух за Hyundai: Elantra 1.6 / 1.8,2009 Hyundai i30 1.6 / 2.0 НА мни:28113-0Q000 #FK213

филтер за воздух за Hyundai: Elantra 1.6 / 1.8,2009 Hyundai i30 1.6 / 2.0 НА мни:28113-0Q000 FK213

Залиха
DEN 320.16
Износот:


Декларираните карактеристики

Другиот Дел Број:
28113-0Q000
Производителот Дел Број:
28113-0Q000
Бренд Име:
AUTODAB
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Материјал Тип:
филтер хартија
Поставување на Возило:
in
Објектот Ширина:
188
Hyundai Модел:
Elantra
Објектот Висина:
50
Осветленост Дел Број:
28113-0Q000
Објектот Должина:
200

Поврзани производи