Количка за Бебе Шише Сушење Багажник, Виси Хранење Шише Чаши Носителот на Младата Брадавица Кујна Истекува Рокот Drainer за Бебешките Шишиња
Ново - 20 %

Количка за Бебе Шише Сушење Багажник, Виси Хранење Шише Чаши Носителот на Младата Брадавица Кујна Истекува Рокот Drainer за

Залиха
DEN 239.52
DEN 192.00
Износот:


.
Количка за Бебе Шише Сушење Багажник, Виси Бебе Хранење Шише Чаши Носителот на Младата Брадавица Кујна Истекува Рокот Drainer за Бебешките Шишиња Брза Испорака
Карактеристики : Усвојување на храна одделение pp материјал, безопасни за бебето. Постојат 6 стапови да се одржи хранење шишиња додатоци. Отпорна на висока температура од 100 степени. Виткање дизајн, преносни да се носат. Ве молиме да користите висока температура за перење пред првата употреба.
Карактеристики : Материјал : Храна Одделение PP База на Големината : 24*12.5*3 см (L x W x H) Стап Должина(прибл.) : 17cm(2 парчиња), 9cm(4pcs) Тежина : 113g Боја : Сина, зелена, црвена роза, жолта
Пакет : 1 x Хранење Шише Багажник

Декларираните карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Инсталација Тип:
Стои Тип
Применливи Простор:
Кујна
Нема. на Групи:
Еден
Бренд Име:
XC USHIO
Број На Модел На:
2000007491
Функција:
Еко-Пријателски
Класификација:
Виткање Багажник
Употреба:
Хранење шише
Материјал:
Храна Одделение PP
Основната Големина(прибл.):
24*12.5*3cm(L x W x H)
Стапови Должина(прибл.):
17cm(2 парчиња), 9cm(4pcs)
Тежина(Прибл.):
113g
боја:
Сино, зелено, се зголеми црвена, жолта
Количина:
1 Парче

Поврзани производи